ستاد خبری

ستاد خبری

اوقات شرعی

یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
اذان صبح : ۰۴ : ۳۹ : ۲۷
طلوع خورشید : ۰۶ : ۱۳ : ۵۳
اذان ظهر : ۱۳ : ۰۱ : ۳۶
غروب خورشید : ۱۹ : ۴۹ : ۵۲
اذان مغرب : ۲۰ : ۰۸ : ۰۶
rahim-moazenzadeh.swf 04 : 39- 13 : 01- 20 : 08

پیوندها

امام
رهبری
    ریاست جمهوری
    ارشاد
    وزارت اط

تعداد کاربران آنلاین : ۴۴ نفر
بازدید کل : ۸,۹۷۸ نفر
بازدید امروز : ۱۴ نفر
بازدید دیروز : ۹ نفر
پربیننده ترین روز : ۱۷ مهر ۱۳۹۵
بیشترین بازدید روزانه : ۴۴۶ نفر
  • آخرین مطالب

خبر #UTF از ۳ خبر

خبر #UTF از ۳ خبر
  • ویژه نامه شماره 23 حفاظت فناوری اطلاعات منتشر شد

  
400-283

                                   ویژه نامه شماره 23

در این شماره می خوانید :

 
  • مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌های رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی در سال 1395

12-1

12-2

11-1

11-2

9-2

9-1

4-2

8-1

7-2

7-1

6-2

6-1

5-1

 4-5

 4-3

 4-4

 3-3

 3-2 

  3-1

 2-3

2-2

2-1

 1-3

 1-2

 1-1

4-1

 
  • دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم (۱)
والحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین
 خیلی خوش‌آمدید برادران عزیز، خواهران عزیز، سرداران، یادگاران دفاع مقدّس، رزمندگان، جوانان پُرشور، نمونه‌هایی از برجستگی‌های ملّت ایران که قدرِ شماها را -چه قدرِ جوانها را که گام در این راه گذاشتند و دل خودشان را با حقایق آشنا کردند، چه قدرِ سابقه‌داران و استخوان‌خُردکردگان این راه که میدانها را درنَوردیدند، کارهای بزرگی انجام دادند و امروز هم به خدمات خود ادامه میدهند، و غالباً هم منتظر شهادتند- ملّت ایران باید بداند. [اینها] فرزندان ملّتند و ملّت قدر میدانند؛ مسئولان، کارگزاران امور کشور بایستی قدر اینها و قدر این حرفها را بدانند.
                                                                                                                             ادامه مطالب

  • نماهنگ | قوّت‌مان را آشکار کنیم

نماهنگ  

حضرت آیت‌الله خامنه ای:«جنگ تحمیلی به‌خاطر این اتّفاق افتاد که دشمن در ما احساس ضعف کرد. اگر دشمن بعثی و محرّکینش خاطر‌جمع نبودند که سرِ چند روز به تهران خواهند رسید -آنها این‌‌جوری فکر میکردند- این جنگ انجام نمیگرفت؛ آنها در ما احساس ضعف کردند. احساس ضعف شما، موجب تشویق دشمن به حمله‌ی به شما است؛ این یک قاعده‌ی کلّی است. اگر میخواهید دشمن را از تهاجم به خودتان منصرف کنید، سعی کنید اظهار ضعف نکنید. نمیگویم بدروغ بگوییم قوی هستیم، [بلکه] میگویم قوّت خودمان را آشکار کنیم. ما نقاط قوّت زیادی داریم، این نقاط قوّت را آشکار کنیم. در زمینه‌ی اقتصادی هم همین‌جور است، در زمینه‌ی فرهنگی هم همین‌جور است.
اشتباه بزرگ بعضی از ماها در چالش اقتصادی بزرگی که امروز کشور دچار آن است -که ما امروز دچار چالش اقتصادی هستیم- این بود که در زمینه‌ی اقتصادی اظهار ضعف شد؛ دشمن دید که اینجا جایی است که میشود فشار آورد، [لذا] فشار را زیاد کردند؛ [طوری که] از یک نفر در مصاحبه بپرسند که این رزمایشی که شما دارید فلان‌جا میکنید و درعین‌حال با ایرانی‌ها مذاکره میکنید، [یک وقت] ایرانی‌ها از این رزمایش ناراحت نشوند که به این مذاکرات اقتصادی ضربه بخورد، او رویش بشود و خجالت نکشد از اینکه بگوید «نه آقا، اینها تأثیری ندارد؛ ایرانی‌ها این‌قدر احتیاج به این مذاکرات دارند که امثال این رزمایش ضرری به مذاکره‌ی اقتصادی ما نمیزند»! این اظهار ضعف در مقابل دشمن نباید بشود.خب [در زمان جنگ]،‌ دشمن احساس ضعف کرد در ما، لذا حمله کرد.»

  • ویژه نامه شماره 22 حفاظت فناوری اطلاعات منتشر شد

 


ویژه نامه 22 صفحه اصلی

                             ویژه نامه شماره 22

در این شماره می خوانید :